فیلم سینمایی شیطان وجود ندارد

فیلم سینمایی شیطان وجود ندارد : شیطان وجود ندارد یک فیلم درام ایرانی به کارگردانی محمد رسول‌اف است که در سال (۱۳۹۸) ۲۰۲۰ منتشر شد.

باران رسول‌اف در حال ویدئو چت با محمد رسول‌اف کارگردان فیلم در کنفرانس خبری برندگان جوایز جشنوارهٔ برلین. رسول‌اف به دلیل ممنوع‌الخروج بودن نتوانست در جشنواره حضور یابد.
این فیلم که در بخش مسابقهٔ هفتادمین جشنوارهٔ بین‌المللی فیلم برلین حضور داشت برندهٔ جایزهٔ خرس طلایی این جشنواره شد.
داستان چهار مرد را در چهار اپیزود روایت می‌کند: این فیلم دو ساعت و نیمه ظاهراً ادامه‌ای است بر مایه اصلی فیلم‌های پیشین این فیلمساز درباره وجدان و اخلاق
سایت در صورت اعتراض صاحب اثر برای انتشار این فیلم را حذف خواهد کرد

 

اطلاعات فیلمخلاصه داستان فیلمعوامل فیلم و بازیگران
فیلم سینمایی شیطان وجود ندارد

شیطان وجود ندارد چهار داستان از چهار شخصیت را روایت می‌کند که در معرض یک انتخاب اخلاقی غیرقابل‌تصور، اما ساده قرار می‌گیرند، انتخابی که به‌طور مستقیم و غیرمستقیم بر روابط و همه زندگی آن‌ها اثر می‌گذارد.

شیطان وجود ندارد There Is No Evil در ۳۰ دقیقه‌ی ابتدایی خود تلاش می‌کند پیام فیلم را به مخاطب رسانده و در دو ساعت بعدی فیلم مخاطب را در جهتی حیرت‌آور هدایت می‌کند.

فیلم بی‌نظیر کارگردان ایرانی محمد رسول‌اف، چهار داستان درباره‌ی مردان ارتشی را روایت می‌کند که ماموریت انجام اعدام به آن‌ها محول شده است.

در عین حالی که این شخصیت‌ها درگیر گزینه‌های پیش روی خود هستند، با فروپاشی خود مبارزه می‌کنند و اثر ماموریت‌شان را بر روی افراد نزدیک به خود می‌بینند.

شیطان وجود ندارد به خاطر پارادوکس‌ شخصیت‌هایش، ماجرایی بسیار جذاب را روایت می‌کند.

کارگردان : محمد رسول‌اف

تهییه کننده : کاوه فرنام محمد رسول‌اف فرزادپاک

نویسنده : محمد رسول‌اف

بازیگران :ثبت نام
اطلاع از
guest
9 نظرها
قدیمی ترین
جدیدترین رای بیشتر
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
An smart guy

شر و ور زیاد داره
کل فیلمو زدم جلو

عبآس

شر و ور!!!! ببین توو فیلم دنبالِ چی میگردی! مسئله‌ی خیلی مهمی‌رو به تصویر کشیده که هرکسی توو این مملکت جرئتشو نداره. بهترین فیلمی بوده که توو این مدت دیدم.

امیذ

من فقط از سایت ممنونم ک برای کمک به ما ملت برای دیدن فیلم ها تلاش میکنه واقعا دست مریزاد ، شما نمونه بارز انسان شریف هستید ک حاضره برای اگاهی دیگران دست به هر کاری بزنند
خیلی ممنون جرعت سما بیشتر از کارگردان این فیلم است
دمتون گرم ?❤️

محمد

فیلم خوبیه ولی صداش خیلی عقب و جلو از تصویره

Admin

صدا هماهنگ شد

مهدی

من الآن 720 رو از ترنبیت دانلود کردم ولی صداش مشکل داره

smoosavi

با لینک مستقیم دانلود کنی صدای فیلم درسته و مشکلی نداره.

ک***********لاو

من که ندیدم ولی
خدایی موندم اون روستایی که وستای فیلم بود از کجا پیدا کردن کلا یه خونه بیشتر سالم توش نبود چقدرم مزخرف بود فیلمش همش زدم جلو
خدایی انقدر چرت بود چرت ترین یک ساعت عمرم بهتر داستان کل زندگی این فیلم بود که مثلانم بهش میگن فیلم پییفففف
برید یکم زندگی کنید بجای اینکه فیلمای چرتی مثل اینو ببینید

کمالیدنویاایلاو

یادم رفت بگم اینو که ) اسپویل ( اگه یارو میخواست عذاب وجدان اعدام کردم اونایی که اعدام میکرد رو نداشته باشه تنها یه راه بود ینی خب خیلی راها بود ول ی یکیش که هر کسی مغز ندار هم میتونه بهفهمه اینه که فرار میکرد از جا ینی خب اصن نمیرفت یا میگفت من نمیتونم یا اصلا خودشو میزد به فلجی یا تحدید به خودکوشی میکرد خودشو ) این چندتا راهی که بیشتر گفتم واسه موقعی هستش که اگه به زور بخوان این اینکارو بکنه ( گفتم که فیلمو ندیدم همشو زدم جلو تقریبا) ) ولی به هر حال… بیشتر بخوانید »