فیلم جمعه ۲بعداز ظهر

فیلم جمعه ۲بعداز ظهر : فیلم سینمایی جمعه دو بعدازظهر به‌کارگردانی پروانه زاهدی باران در سال 1398 در گونه درام و عاشقانه تولید شده است.

پویا پورمعانی تهیه‌کننده جمعه دو بعدازظهر این فیلم را، به‌عنوان محصول کشور ایران تهیه کرده است.

در جمعه دو بعدازظهر بازیگرانی چون عباس محبوب، منوچهر علیپور، مهدی صبایی، بابک نوری، آزاده ریاضی، سیما خضرآبادی و گیتی ساعتچی به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند.

این فیلم با سه کیفیت مختلف برای دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شده.

اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحات عوامل فیلم و بازیگران

سال انتشار : 1399

مدت زمان : 93 دقیقه

کشور : ایران

زبان :  فارسی

انگاشته

فیلم جمعه ۲بعداز ظهر : فیلم ایرانی جمعه ۲ بعد از ظهر درباره کسری، مهندس جوان و مستعد و طراح بین المللی است که مشکوک به تومور مغزی می باشد و سعی دارد گذشته بی روح خود را جبران کند.

شراره طراح شرکت درگیر ماجرای کسری می‌شود و شرطی می‌گذارد که مسیر زندگی او را تغییر می‌دهد…

پروانه زاهدی باران کارگردان جمعه دو بعدازظهر اولین همکاری خود با بازیگرانی چون عباس محبوب، منوچهر علیپور، مهدی صبایی، بابک نوری، آزاده ریاضی، سیما خضرآبادی و گیتی ساعتچی را در این اثر تجربه کرده است.

در میان بازیگران جمعه دو بعدازظهر نیز 23 همکاریِ اول رخ داده، به‌عبارت دیگر در این فیلم میان هر یک از 8 بازیگر با یکدیگر یک رابطه همکاری شکل گرفته که 23 همکاری برای اولین‌مرتبه در جمعه دو بعدازظهر رخ داده است.

مانند: عباس محبوب و بابک نوری، عباس محبوب و آزاده ریاضی، عباس محبوب و سیما خضرآبادی، عباس محبوب و گیتی ساعتچی، عباس محبوب و ندا الماسی.

  کارگردان : پروانه زاهدی باران

نویسنده : پروانه زاهدی باران

بازیگران: 
ثبت نام
اطلاع از
guest
1 اظهار نظر
قدیمی ترین
جدیدترین رای بیشتر
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
چچچچ

فیلمش قشنگ نیست
دان نکنید